Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

CHROŃMY SIĘ PRZED GRYPĄ

Grypa to jedna z najpoważniejszych wirusowych chorób zakaźnych, atakujących głównie drogi oddechowe, którą łatwo można zarazić się przebywając w otoczeniu chorej osoby.

Sama w sobie jest niezwykle groźną chorobą,ale też niesie również za sobą groźne powikłania pochorobowe. Należą do nich m.in. zapalenia płuc i oskrzeli, ucha środkowego i zatok, mięśnia sercowego czy opon mózgowych.

Najlepszą metodą zabezpieczenia przed grypą jest szczepienie. W przypadku zachorowania łagodzi przebieg choroby i skutecznie chroni przed powikłaniami.

Należy pamiętać, że ważność szczepionki to tylko jeden rok, dlatego szczepienie trzeba co roku powtarzać.


Nasza Poradnia oferuje Państwu najskuteczniejszy sposób zabezpieczenia się przed grypą – szczepionki Influvac w cenie 30 zł.

Przed szczepieniem konieczna jest konsultacja lekarska, na którą można zapisać się w rejestracji w godz. od 8:00 do 18:00 osobiście lub telefonicznie – nr tel. 32 205 93 01 lub 32 200 01 30.


ZAPRASZAMY