Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Aktualności

ŚWIATOWY DZIEŃ OSTEOPOROZY

Osteoporoza – choroba, w przebiegu której dochodzi do zaniku tkanki kostnej, w konsekwencji czego zwiększa się częstość występowania złamań. Naturalne procesy osłabiania tkanki kostnej przyspiesza niedobór wapnia w organizmie. Choroba dotyka wszystkich...

więcej ...

BADANIE OSTEOPOROZY 24 PAŹDZIERNIKA

Zapraszamy na kolejne badanie osteoporozy, które odbędzie się 24 PAŹDZIERNIKA - tym razem w godzinach popołudniowych od 15:30 do 18:00!
Osteobus będzie podstawiony w pobliżu Poradni PRO FAMILIA przy ul. Łętowskiego 16 A.
Informacje i zapisy w rejestracji tel...

więcej ...

NOCNA I ŚWIĄTECZNA OPIEKA ZDROWOTNA - ZMIANY OD 1 PAŹDZIERNIKA 2017

Informujemy, iż w związku z reformą systemu ochrony zdrowia i wprowadzeniem systemu podstawowego szpitalnego zabezpieczenia świadczeń opieki zdrowotnej od 1 października nocną i świąteczną opiekę zdrowotną w Katowicach zabezpieczają Szpitale: Kolejowy...

więcej ...

DNI SPIROMETRII 2017

Corocznie w dniach 25-30 września organizowane są Dni Spirometrii.
W tym roku obchodzone są pod hasłem "Oddychaj czystym powietrzem".
Nasza Poradnia również bierze udział w tej akcji mającej na celu zwrócenie uwagi Polaków na temat chorób płuc. W tym czasie...

więcej ...

CHROŃMY SIĘ PRZED GRYPĄ

Grypa to jedna z najpoważniejszych wirusowych chorób zakaźnych, atakujących głównie drogi oddechowe, którą łatwo można zarazić się przebywając w otoczeniu chorej osoby.
Sama w sobie jest niezwykle groźną chorobą,ale też niesie również za sobą groźne...

więcej ...

BADANIE GĘSTOŚCI KOŚCI (OSTEOPOROZY)

Zapraszamy Państwa na badanie  gęstości kości (densytometria), które jest podstawowym badaniem wykonywanym w celu rozpoznania  osteoporozy.
Badanie odbędzie się 26 WRZEŚNIA b.r.  w godz. 08:00 - 12:00
Osteobus będzie podstawiony obok...

więcej ...

FESTYN W SENIOR RESIDENCE

10 lipca odbył się Festyn w Ogrodzie Senior Residence "Powitanie lata" dla mieszkańców Domu Opieki dla Osób Starszych wraz z ich Rodzinami oraz pracowników, w którym nasza Poradnia ma swój skromny udział jako jeden ze sponsorów. Seniorzy spędzili miło...

więcej ...

WAKACJE

Nadszedł czas wypoczynku - urlopu i wakacji. Niezależnie od miejsca w jakim przebywamy na wakacjach korzystajmy z uroków słońca rozsądnie i bezpiecznie, abyśmy po urlopie mogli cieszyć się piękną i zdrową opalenizną oraz niezapomnianymi wspomnieniami...

więcej ...

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH

Naszym koleżankom w dniu ich święta dziękujemy za ich pomoc, zaangażowanie,oddanie i cierpliwość w codziennej pracy.Życzymy Wam dużo zdrowia i wytrwałości, pogody ducha, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów w życiu zawodowym.

więcej ...

MAJÓWKA 2017

Długi weekend majowy w pełni.  Dla tych, którzy mogli wziąć kilka dni urlopu może znacznie się przedłużyć. I chociaż pogoda nas nie rozpieszcza życzymy udanego wypoczynku i mile spędzonych dni.
Jednocześnie informujemy, iż w razie nagłej potrzeby...

więcej ...

WIELKANOC

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy zdrowia, pogody ducha, nadziei i miłości.Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół.Wesołego Alleluja!!!

więcej ...

DZIEŃ KOBIET

W tym szczególnym dla Pań dniu życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze: zdrowia i szczęścia, spełnienia marzeń, uśmiechu i życzliwości, miłości oraz sił i wytrwałości na co dzień.Pięknego Dnia Kobiet!!!

więcej ...

TŁUSTY CZWARTEK

Dzisiaj oddajemy się tradycji. Zapusty czyli tłusty czwartek to dzień rozpoczynający ostatni tydzień karnawału i w którym możemy bez większych wyrzutów zajadać pączki czy faworki. Bo właśnie dziś możemy przymknąć oko na ilość zjadanych...

więcej ...

BADANIE OSTEOPOROZY

Zapraszamy Państwa na badanie densytometryczne (densytometria), czyli badanie gęstości kości, które jest podstawowym badaniem wykonywanym w celu rozpoznania  osteoporozy.
Badanie odbędzie się 14 MARCA  w godz. 08:30 - 14:00
Osteobus będzie...

więcej ...

NADCHODZI NOWY ROK

Życzymy aby nadchodzący rok był pełen ciepła i radości, aby nie zabrakło w nim miłości i zrozumienia. Optymizmu, zdrowia, spełnienia marzeń, sukcesów w życiu zawodowym oraz jak najwięcej powodów do uśmiechu.
DO SIEGO ROKU !!!

więcej ...

ŚWIĄTECZNY CZAS

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy serdeczne życzenia.
Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie radość i spokój, a Święta upłyną w radosnej atmosferze. 
Wesołych Świąt!!!

więcej ...

GABINET HOMEOPATII

Od 1 grudnia b.r. zapraszamy do Gabinetu Homeopatii, w którym w każdą środę w godz.od 13:00 do 17:00, dr Hanna Chmiel-Pietriczenko będzie udzielała porad w tej dziedzinie.
Homeopatia jest  formą medycyny niekonwencjonalnej i została zaproponowana po raz...

więcej ...

BEZPŁATNE BADANIA DLA MĘŻCZYZN PO 50 r.ż.

12 GRUDNIA b.r. w godz.16:00-18:00 zapraszamy Panów po 50-tce na bezpłatne badanie w kierunku łagodnego rozrostu gruczołu krokowego BPH.  Zapisy w rejestracji, tel. 32 205 93 01 lub 32 200 01 30.
Łagodny rozrost prostaty, czyli gruczolak stercza, zwany...

więcej ...

DZIEŃ SENIORA

Dzień Seniora to szczególne święto, święto ludzi starszych, 
którym należy się szacunek i uznanie za bezinteresowną miłość
i mądrość, jakimi obdarowują młodsze pokolenia, a także za przekazywanie unikalnej kultury i obyczajów.
W Polsce Seniorzy mają...

więcej ...

CZAS ZADUMY...

Czas zadumy...
1 listopada - Wszystkich Świętych to dzień, w którym większość z nas zatrzymuje się na chwilę
i uświadamia sobie jak kruche jest życie...To dzień zadumy,refleksji i wspomnień tych, którzy odeszli...krewnych, znajomych, naszych pacjentów...

więcej ...

SZKOŁA RODZENIA

SZKOŁA RODZENIA - indywidualne przygotowanie do porodu i opieki nad maluszkiem w domu Rodzica.
Zajęcia przygotowane z myślą o zapracowanych Rodzicach, którzy wolą "domowe pielesze", prowadzone są w weekendy lub w tygodniu w godzinach wieczornych (termin...

więcej ...

ŚWIATOWY DZIEŃ USMIECHU

To radosne święto jest obchodzone w pierwszy piątek października od 1999 r, a jego pomysłodawcą był Harvey Ball – autor znanego na całym świecie symbolu żółtej uśmiechniętej buzi (smiley face) stworzonej w 1963 r.
Naukowo potwierdzone jest, iż śmiech...

więcej ...

GABINET PSYCHOLOGICZNY

Osoby potrzebujące konsultacji psychologicznych bądź psychoterapii zapraszamy do Gabinetu , gdzie specjalista psycholog i terapeuta mgr Katarzyna Wybrańczyk udziela konsultacji i prowadzi terapie dla :
dorosłych, którzy cierpią na nerwice, depresje...

więcej ...

NIE DAJMY SIĘ GRYPIE

Nadchodzi czas kiedy warto pomyśleć o zabezpieczeniu się przed wirusem grypy. 
Grypa jest ostrą choroba zakaźną wywołaną przez wirusy, szczyt zachorowań przypada na styczeń, luty, marzec. Bardzo łatwo można zarazić się grypą przebywając w otoczeniu osoby...

więcej ...

DNI SPIROMETRII 2016 - BEZPŁATNE BADANIA

Zapraszamy  na bezpłatne badania spirometrii, które odbędą się w dniach 12- 16 WRZEŚNIA b.r.  w godz. od 10:00 do 16:00.
http://www.astma-alergia-pochp.pl
Badanie jest bezbolesne, nie wymaga specjalnych przygotowań, trwa kilka minut i pozwala ocenić...

więcej ...

GABINET PODOLOGICZNY

Zapraszamy do nowo otwartego gabinetu podologicznego, gdzie mgr Aleksandra Szeląg -specjalista d/s podologii oraz kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem z zakresu pielęgnacji stóp w pełni profesjonalny sposób zajmie się osobami, które mają problemy...

więcej ...

BEZPŁATNE BADANIE WZROKU

Zapraszamy na bezpłatne badanie wzroku z możliwością doboru korekcji okularowej, które odbędzie się 22 WRZEŚNIA b.r. od godz. 13:00 w naszej Poradni. Badanie przeznaczone jest dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 14 roku życia.
Informacje i zapisy...

więcej ...

OWOCE NA ZDROWIE - CZAS NA WIŚNIE I CZEREŚNIE

Czereśnie i wiśnie należą do najbardziej wartościowych owoców. Pozytywnie wpływają na nasze zdrowie i wygląd.
Chociaż czereśnie w 80 procentach składają się z wody, to pozostałe 20 procent to witaminy i składniki mineralne.
Zawierają potas dobroczynnie...

więcej ...

WAKACJE

Nastał czas wakacji i urlopów. Wielu z nas wyjedzie odpocząć od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków.Życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku, dobrej pogody i niezapomnianych wrażeń oraz pięknych wspomnień.

więcej ...

PUNKT POBRAŃ

Informujemy, iż w naszej Poradni został uruchomiony punkt pobrań Lab Test, czynny w poniedziałki, środy i piątki od 7:30 do 9:30.Zapraszamy

więcej ...

OSTEOPOROZA

OSTEOPOROZA- inaczej zrzeszotnienie kości, to choroba, w przebiegu której dochodzi do zaniku tkanki kostnej, a w konsekwencji czego zwiększa się częstość występowania złamań.
 Postrzegana jest jako choroba kobiet, rzadziej zdarza się u mężczyzn...

więcej ...

ZAPRASZAMY DO NOWEJ SIEDZIBY

Zgodnie z wcześniejszą informacją potwierdzamy, że od 24 maja przyjmujemy pacjentów w nowej siedzibie przy ul. Łętowskiego 16 A.Godziny rejestracji i przyjęć pozostają bez zmian - od 08:00 do 18:00
Telefony do rejestracji : 32 205 93 01 oraz 32 200...

więcej ...

ZMIANA TERMINU BADANIA OSTEOPOROZY

Informujemy, że badanie osteoporozy odbędzie się 22 CZERWCA w godz.12:30 - 18:00 przy ul.Łętowskiego 16 A.Zapisy i informacje - tel. 32 205 93 01 oraz 32 200 01 30

więcej ...

WAŻNA INFORMACJA DLA PACJENTÓW !!!

Informujemy, że w związku z przeprowadzką do nowej siedziby  DNIA 23  MAJA b.r. Przychodnia BĘDZIE NIECZYNNA !!!  W PRZYPADKU NAGŁEGO ZACHOROWANIA INFORMACJA - TEL. 32 205 93 01.
OD 24 MAJA ( WTOREK) przyjmujemy w NOWEJ SIEDZIBIE przy...

więcej ...

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH

Pielęgniarkom i Położnym w dniu ich Święta życzymy zdrowia, sukcesów w pracy i życiu prywatnym, wytrwałości i pogody ducha oraz składamy podziękowania za zaangażowanie i poświęcenie w codziennej pracy.

więcej ...

BADANIE OSTEOPOROZY

Zapraszamy Państwa na badanie osteoporozy 31 maja w godz. 12:30 - 18:00 w PROMOCYJNEJ CENIE 25 zł.
Osteobus będzie podstawiony obok naszej NOWEJ SIEDZIBY  przy ul. ŁĘTOWSKIEGO 16 A.
Informacje i zapisy w rejestracji tel. 32 205 93 01
ZAPRASZAMY !!!...

więcej ...

UWAGA NA KLESZCZE !

Sezon kleszczowy rozpoczyna się wraz z nadejściem wiosny.
Kleszcze znajdują się nie tylko w lasach, można natknąć się na nie również w parkach, miejskich trawnikach, ogródkach a nawet na przydomowych klombach. 
         ...

więcej ...

WKRÓTCE W NOWEJ SIEDZIBIE

Dobiegają końca prace związane z budową nowej siedziby naszej Poradni przy ulicy Łętowskiego.  Już wkrótce zamieścimy dokładne informacje dot. terminu przeprowadzki.

więcej ...

PROMOCYJNA CENA BADANIA GINEKOLOGICZNEGO

DROGIE PANIE !!!
W naszym GABINECIE GINEKOLOGICZNYM oferujemy Wam promocyjną cenę 
wizyty wraz z badaniem USG w wysokości 150 zł.
ZAPRASZAMY !...

więcej ...

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy wiosenne życzenia, aby w Waszych sercach, rodzinach i domach zagościły radość, spokój i wielka nadzieja odradzającego się życia.

więcej ...

ZDROWIE ZACZYNA SIĘ W JAMIE USTNEJ - 20 MARCA ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA JAMY USTNEJ

Wbrew pozorom istnieje nierozerwalny związek pomiędzy zdrowiem jamy ustnej, stanem zdrowia a jakością życia. 
Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej ( World Oral Health Day) ma na celu przede wszystkim promocję zdrowia jamy ustnej i zwiększanie...

więcej ...

DZIEŃ KOBIET

Drogie Panie w tym szczególnym dla nas Dniu życzymy Wam radości i miłości, ciepła i zrozumienia, pomyślności w życiu osobistym 
 i zawodowym, spełnienia marzeń oraz dużo sił i wytrwałości na co dzień. 
Pamiętajmy, że świat bez kobiet...

więcej ...

PROMOCJA DLA PAŃ NA DZIEŃ KOBIET

Wiemy jak ważna dla naszego zdrowia jest profilaktyka.
W związku z tym zapraszamy Panie we wtorek, 8 marca w godz. od 10:00 do 16:30 do naszej położnej Klaudii na pobranie cytologii w promocyjnej cenie 10 zł. Każde badanie będzie poddane ocenie...

więcej ...

UWAGA INFEKCJE!

Pogoda wprawia nas w zakłopotanie...Niby zima (przynajmniej kalendarzowa) czy to już wiosna?...
Efektem tego zamieszania są niestety różnego rodzaju infekcje, a nawet niewielkie przeziębienie wytrąca nas z równowagi.
Dlatego należy systematycznie...

więcej ...

BADANIE USG PIERSI

Przypominamy PANIOM, iż w ramach naszej Poradni Chirurgicznej można wykonać badanie USG PIERSI.W tym celu potrzebne jest skierowanie od lekarza POZ oraz zapisanie się na termin w rejestracji - nr tel 32 205 93 01. Badanie wykonywane jest w ramach...

więcej ...

TŁUSTY CZWARTEK

POWIEDZIAŁ NAM BARTEK, ŻE DZIŚ TŁUSTY CZWARTEK
W naszej tradycji tłusty czwartek to zawsze ostatni czwartek przed Wielkim Postem. 
Dzień ten był kiedyś początkiem Tłustego Tygodnia, kiedy to pozwalano sobie objadanie się ogromnych ilości tłustych mięs...

więcej ...

PROFILAKTYKA CHORÓB UKŁADU KRĄŻENIA

Zapraszamy naszych pacjentów do badań profilaktycznych chorób układu krążenia.
Program obejmuje osoby, które w tym roku kończą 35, 40 ,45 ,50 i 55 lat 
a w ciągu ostatnich 5 lat nie brały udziału w badaniach profilaktycznych
w tym zakresie i które nie...

więcej ...

Nowy Rok

W Nowym Roku życzymy Państwu radości i optymizmu, ciepła i wzajemnego szacunku, pozytywnej energii, wszelkiej pomyślności, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym oraz spełnienia marzeńi oczekiwań. Niech to będzie Dobry Rok !

więcej ...

Godziny pracy Poradni w okresie świątecznym

Informujemy, iż w Wigilię 24 grudnia pracujemy do godz.12:00, a w Sylwestra 31 grudnia do 14:00.W dniach 28 - 30 grudnia Poradnia jest czynna w godz. od 08:00 do 18:00.W przypadku nagłego zachorowania w dni powszednie po godz. 18:00 oraz wszystkie...

więcej ...

Świąteczny czas

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wielu pięknych chwil spędzonych wśród bliskich, radości z dnia codziennego oraz powodzenia w życiu osobistym i zawodowym.

więcej ...

NA DŁUGIE JESIENNO-ZIMOWE WIECZORY...MOŻE ZIELONA HERBATA?

Zielona herbata odkryta prawdopodobnie przez jednego z cesarzy chińskich zyskuje coraz więcej zwolenników, a jej popularność wśród osób dbających o zdrowie stale rośnie.
Podstawowym składnikiem zielonej herbaty jest flawonoid wykazujący właściwości...

więcej ...

PROMOCYJNE CENY BADAŃ GINEKOLOGICZNYCH

W każdy wtorek od godz. 16:00 do 18:00 zapraszamy Panie 
do naszego gabinetu ginekologicznego, gdzie do końca grudnia cena wizyty z badaniem USG oraz cytologią wynosi jedynie 150 zł.
Zapisy w rejestracji - tel. 32 205 93 01
ZAPRASZAMY !!!...

więcej ...

DBAJMY O NASZE SERCE

Za zdrowie naszego serca odpowiadają spożywane produkty.
Nieodpowiednia  dieta pełna wysokiej zawartości tłuszczu, soli oraz dużych ilości słodyczy może przyczynić się do powstania nadwagi, która prowadzi do wzrostu ciśnienia krwi i wzrostu poziomu...

więcej ...

KONSULTACJE KARDIOLOGICZNE

W najbliższą sobotę, t.j. 24 października w godz. od 8:30 do 12:00, zapraszamy do skorzystania z BEZPŁATNYCH KONSULTACJI KARDIOLOGICZNYCH z wykonaniem pomiaru ciśnienia tętniczego oraz badania elektrokardiograficznego (EKG).
Zapisy w rejestracji...

więcej ...

Badamy znamiona!

Lato już poza nami. Minął czas ekspozycji naszych ciał na działanie promieni słonecznych, pod wpływem których mogą powstać różnego rodzaju przebarwienia i zmiany na skórze. Najbardziej popularne z nich to pieprzyki czyli znamiona melancytowe - guzy...

więcej ...

ZADBAJMY O NASZĄ ODPORNOŚĆ

Odporność organizmu opiera się na skomplikowanym systemie odpornościowym i broni nas przed inwazją obcych mikroelementów i zarazków.
Układ odpornościowy człowieka składa się z szeregu elementów - od barier w postaci skóry i błon śluzowych, poprzez takie...

więcej ...

Uwaga grypa!

Choć lato w pełni i pogoda wciąż dopisuje, małymi krokami zbliża się jesień. Już dziś warto pomyśleć o zabezpieczeniu się przed wirusem grypy. Grypa jest ostrą choroba zakaźną wywołaną przez wirusy, szczyt zachorowań przypada na styczeń, luty, marzec...

więcej ...

Szkoła rodzenia

SZKOŁA RODZENIA - indywidualne przygotowanie do porodu i opieki nad maluszkiem w domu Rodzica.
Zajęcia przygotowane z myślą o zapracowanych Rodzicach, którzy wolą "domowe pielesze", prowadzone są w weekendy lub w tygodniu w godzinach wieczornych (termin...

więcej ...

Wakacji czas

Nadszedł czas wakacji - urlopów i wypoczynku, którego nieodzownym elementem jest opalanie.
OPALANIE czyli ekspozycja skóry na działanie promieni słonecznych to proces powodujący brązowienie naskórka pod wpływem działania promieni ultrafioletowych (UV)...

więcej ...

Punkt Pierwszej Pomocy

Nasze koleżanki pielęgniarki Agata i Agnieszka na zaproszenie SM "Silesia", na pikniku z okazji 35-lecia Spółdzielni czuwały w sobotę 30 maja nad zdrowiem uczestników. Dziękujemy władzom Spółdzielni za zaproszenie .
A już niedługo, bo w najbliższy...

więcej ...

Majowy Weekend

MAJOWY WEEKEND PRZED NAMI
Życzymy Państwu udanego odpoczynku. Przypominamy, że w razie nagłej potrzeby w ramach nocnej i świątecznej opieki medycznej dyżur pełni Poradnia TOMMED
Katowice ul. Fredry 22 tel: 32 607 21 22, 32 607 21 24.

więcej ...

Życzenia Wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy składamy najlepsze życzenia. Niech ten wyjątkowy czas napełni Państwa serca otuchą i nadzieją oraz pozwoli przezwyciężyć nawet największe trudności.

więcej ...

Bezpłatne badania ostrości wzroku

Zapraszamy na bezpłatne badanie ostrości wzroku i dobór szkieł okularowych w dniu 17 kwietnia od godz.13:00.
Zapisy i informacje w rejestracji - tel. 32/205 93 01.

więcej ...

Gabinet Reumatologiczny

Zapraszamy do gabinetu Reumatologicznego czynnego w czwartek i piątek od godz.16:00.
Więcej informacji w rejestracji, tel. 32/205 93 01.

więcej ...

8 Marca - Międzynarodowy Dzień Kobiet

W piękny, słoneczny Dzień Kobiet życzymy Paniom wszystkiego co najlepsze: zdrowia, szczęścia w życiu osobistym i zawodowym, spełnienia marzeń i planów, pozytywnej energii i uśmiechu na co dzień.
Miłego świętowania Drogie Panie!

więcej ...

Badanie osteoporozy

Zapraszamy Panie po 55 roku życia na BEZPŁATNE BADANIE OSTEOPOROZY (badanie gęstości kości z kręgosłupa lub szyjki kości udowej), które odbędzie się 26 lutego 2015 r. w godzinach od 9:00 do 17:00.
Informacje i zapisy w rejestracji, tel. 32/205 93 01.

więcej ...

Profilaktyka chorób układu krążenia

Naszych pacjentów zapraszamy do badań profilaktycznych w ramach programu profilaktyki chorób układu krążenia NFZ.
Program skierowany jest do osób obciążonych czynnikami ryzyka znajdujących się na liście lekarza POZ w grupie wiekowej najbardziej zagrożonej...

więcej ...

Grypie mówimy NIE

UWAGA GRYPA
Przypominamy, że nadal warto się zaszczepić przeciwko grypie.
Proponujemy szczepionki Influvac w  cenie  tylko 29 zł.
Informacje w rejestracji, tel. 32 2059301.

więcej ...

Program POCHP

Zapraszamy wszystkie osoby w wieku 40 – 65 lat palące papierosy na bezpłatną spirometrię i poradę  w poradni antynikotynowej.
Profilaktyka chorób odtytoniowych (w tym POCHP) 
Program adresowany jest do osób powyżej 18 r.ż. palących papierosy...

więcej ...

Życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne

Serdeczne życzenia radosnych Świąt w cieple rodziny, pięknie pachnącej choinki,
zdrowia i energii na co dzień oraz uśmiechu i życzliwości na każdy...

więcej ...

Okres międzyświąteczny

Informujemy,
że w Wigilię pracujemy do godziny 12:00, a w Sylwestra do godziny 14:00. W okresie międzyświątecznym, tj.: 29 grudnia 2014 r., 30 grudnia 2014 r., 5 stycznia 2015 r. pracujemy, jak w dni powszednie od 8:00 do 18:00. Przypominamy, że w nagłych...

więcej ...

Bezpłatne badanie znamion

Wszystkich chętnych zapraszamy do naszej Poradni Dermatologicznej na bezpłatne  badanie znamion skórnych w PONIEDZIAŁEK, 15 GRUDNIA od godz. 9:00 do 12:00.
Wszelkie informacje w rejestracji, tel. 32 205 93 01.

więcej ...

Najważniejsze zmiany w POZ po 1 stycznia 2015 r.

Uwaga !!!
Najważniejsze zmiany wchodzące w życie od 1 stycznia 2015 r. wynikające ze zmian w ustawie z dnia 27 sierpnia 2004 roku o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych:
Pacjent zapisujący się po raz pierwszy do lekarza...

więcej ...

Uwaga GRYPA!

Zbliża się  zima, a wraz z nią sezon wzmożonych zachorowań. Dlatego teraz warto już pomyśleć o profilaktyce i zaszczepić się przeciw grypie, bowiem szczepionka jest najlepszym sposobem zabezpieczenia się przed zachorowaniem. Grypa jest ostrą choroba...

więcej ...

Bezpłatne badania ostrości wzroku

Bezpłatne badania ostrości wzroku i dobór szkieł okularowych w dniu 21 listopada 2014. Informacje i zapisy w rejestracji przychodni.

więcej ...

Lipoliza laserowa tkanki tłuszczowej

Nowością w naszym ośrodku jest możliwość wykonania  lipolizy laserowej tkanki tłuszczowej okolic brzucha, ud, podbródka, ramion w znieczuleniu miejscowym. Zabieg wykonywany jest przez lek.med. Marka Klara. 
Lipoliza laserowa jest nowoczesną metodą...

więcej ...

Uwaga !!! - Opieka nad dzieckiem

Jeżeli w sobotę lub w niedzielę nie macie Państwo z kim zostawić swojego dziecka, Położna Rodzinna oferuje profesjonalną, odpłatną opiekę nad Państwa POCIECHĄ po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.  
Kontakt telefoniczny:...

więcej ...