Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Poradnia chirurgicznalek med. Marek Klar - specjalista chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii onkologicznej oraz medycyny ratunkowej
Po ukończeniu Śląskiej Akademii Medycznej, w 1992 roku podjął  pracę w miejskim szpitalu w Katowicach Bogucicach, gdzie obejmował stanowiska: stażysty, asystenta i kierownika oddziału chirurgii. W roku 2001 uzyskał tytuł specjalisty II stopnia z chirurgii ogólnej, w 2004 tytuł specjalisty medycyny ratunkowej. W 2012 roku ukończył specjalizację z chirurgii onkologicznej. Oprócz 10 000 wykonanych zabiegów chirurgicznych odbył liczne staże i szkolenia m.in. w USA.

Certyfikaty:


lek. med. Marcin Wilk - specjalista chirurgii ogólnej
Po ukończeniu Śląskiej Akademii Medycznej w 1994 r. odbył staż, a następnie pracował na Oddziale Chirurgii Ogólnej w Szpitalu im. L. Rydygiera w Katowicach-Bogucicach. Równolegle z pracą na oddziale współpracował z Poradnią Chirurgiczną oraz z Poradnią Chorób Sutka. W roku 1998 uzyskał specjalizację I stopnia, a w 2005 r. II stopnia z chirurgii  ogólnej. Obecnie pracuje w Poradni Chirurgicznej oraz w Poradni Chorób Sutka, współpracuje także z oddziałami chirurgii krótkoterminowej.