32 205-93-01  lub  32 200-01-30 ul. Łętowskiego 16a Katowice

Drodzy Pacjenci miło nam poinformować, iż sierpień rozpoczynamy od dwudziestej rocznicy działalności poradni PRO FAMILIA, która powstała dokładnie 1 sierpnia 2001r. i od tego czasu nieprzerwanie świadczy usługi medyczne na osiedlu Odrodzenia.
Od tego czasu kilkukrotnie zwiększyła się liczba zadeklarowanych pacjentów.
Powodem zapewne jest rozbudowa naszej okolicy i napływ nowych mieszkańców, ale również -co nas ogromnie cieszy- zaufanie jakim obdarzacie nas deklarując chęć korzystania z naszej opieki.
Zarówno do tej pory, jak i na przyszłość dokładamy wszelkich starań aby nie zawieść Waszego zaufania, a opieka zdrowotna nad naszymi pacjentami była na wysokim poziomie i nasi pacjenci czuli się bezpiecznie.
Dowodem na to jest zarówno stałe podnoszenie kwalifikacji personelu medycznego, a także nasza nowa siedziba, która powstała dzięki staraniom Kierownika naszej poradni dr Danuty Wrońskiej i w której od pięciu lat ( to nasza druga rocznica obchodzona w tym roku), od maja 2016 udzielamy świadczeń w komfortowych warunkach.
Jednym z naszych sukcesów jest uzyskanie w 2020 roku akredytacji Ministra Zdrowia.
Oznacza to, że nasza poradnia spełnia warunki standardów jakości i bezpieczeństwa opieki w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz cechuje się wysokim poziomem funkcjonowania i wysoką jakością udzielanych świadczeń.
Dla obecnych i przyszłych pacjentów przedstawiamy krótki zarys świadczeń oferowanych w naszej poradni:
►świadczymy usługi medyczne z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej i stomatologii.
► ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej zapewniamy porady lekarza dla dorosłych i dzieci – chorych i zdrowych , szczepienia obowiązkowe oraz zalecane – także przed podróżami, badania profilaktyczne i edukację, wykonujemy badania bilansowe dzieci i młodzieży oraz wizyty domowe lekarza POZ. Nasi pacjenci na miejscu mogą wykonać badania USG, EKG i spirometrii.
►w zakresie Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej oferujemy m. in. zabiegi kriochirurgiczne i elektrokoagulacji, badania profilaktyczne piersi(USG ).
Przez te wszystkie lata staraliśmy się wytworzyć miłą i rodzinną atmosferę tak, aby każdy czuł się u nas swobodnie i bezpiecznie.
Niestety i nam zdarzają się różnego rodzaju pomyłki, za które przepraszamy. Staramy się na bieżąco wyjaśniać niejasne sytuacje i naprawiać błędy.
Dziękujemy Państwu zarówno za wyrozumiałość, jak i za cenne uwagi dotyczące naszej pracy.
Dziękujemy za zaufanie obecnym i przyszłym Pacjentom naszej poradni.
Dziękujemy za wszystkie miłe słowa i wyrazy sympatii.
Jesteśmy dla Was.
Naszą misją jest kompleksowa i nowoczesna opieka zdrowotna dla całej rodziny, zatem służymy wiedzą i opieką od dwudziestu lat i będziemy nadal służyć naszym Pacjentom jak najlepiej.