32 205-93-01  lub  32 200-01-30 ul. Łętowskiego 16a Katowice

O naszej poradni

Jesteś w dobrych rękach!

O nas

Poradnia Pro Familia istnieje na osiedlu Odrodzenia w Katowicach od 2001 r. Od 21 lat służymy naszym pacjentom naszą wiedzą, opieką i zaangażowaniem w ich zdrowie. Zapraszamy, razem zadbamy o Twoje zdrowie.

Poradnia powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie na usługi medyczne na terenie osiedla i jego okolic. Obecnie zespół pracowników poradni liczy ponad 30 osób. Dbamy o wysoki poziom oraz stały rozwój zakresu usług medycznych.

Świadczymy usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, stomatologii. Nasze poradnie oferują usługi medyczne w ramach umów z NFZ oraz usługi komercyjne.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

Porady dla dorosłych i dzieci – chorych i zdrowych , szczepienia obowiązkowe oraz zalecane – także przed podróżami, badania profilaktyczne i edukacja, badania bilansowe dzieci i młodzieży,wizyty domowe lekarza POZ, pracownia USG, EKG, spirometria, zabiegi kriochirurgiczne, elektrokoagulacjii, badania profilaktyczne piersi, USG Doppler tętnic szyjnych i kręgowych, gabinet masażu leczniczego.

Nasze wyróżnienia

Honorowy tytuł "Lekarz przyjacielem kobiety" dla Pani Danuty Wrońskiej nadany przez czytelniczki miesięcznika Twój Styl za troskę o zdrowie kobier i upowszechnianie profilaktyki raka piersi

Anna Achmatowicz – Schwendimann

redaktor naczelna miesięcznika “Twój Styl”

Jolanta Kwaśniewska

Honorowy patron Narodowej Koalicji do Walki z Rakiem

Nasza siedziba

ul. Łętowskiego 16A
40-648 Katowice – Piotrowice
32 205-93-01, 32 200-01-30

Godziny pracy

Pracujemy 5 dni w tygodniu,
od poniedziałku do piątku, w godzinach:
8:00 – 18:00

Dni wolne

W dniach wolnych oraz w nocy dyżur medyczny pełnią Okręgowy Szpital Kolejowy oraz Szpital Murcki w Katowicach