32 205-93-01  lub  32 200-01-30 ul. Łętowskiego 16a Katowice

Miło nam poinformować, iż nasza poradnia w tym roku po raz kolejny otrzymała CERTYFIKAT AKREDYTACYJNY.
Oznacza to, iż spełniamy warunki standardów jakości i bezpieczeństwa opieki w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

7 lipca b. r. zespół wizytatorów z Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia dokonał w poradni PRO FAMILIA ALTERA przeglądu akredytacyjnego polegającego na ocenie stopnia wdrożenia standardów akredytacyjnych związanych z jakością i bezpieczeństwem opieki zdrowotnej i ocenił nas pozytywnie. Szczegółowy raport został zaaprobowany przez Radę Akredytacyjną, a Minister Zdrowia udzielił nam akredytacji.
Certyfikat Akredytacyjny przyznawany jest na okres 3 lat i stanowi dowód, iż placówka cechuje się wysokim poziomem funkcjonowania oraz dobrą jakością udzielanych świadczeń(poprzedni był przyznany dla naszej poradni 15 października 2020 r.).

Od początku działalności staramy się należycie świadczyć usługi w zakresie opieki zdrowotnej dla naszych pacjentów oraz dokładamy wszelkich starań aby nasi pacjenci mogli czuć się bezpiecznie.
To kolejny, po nominacji do plebiscytu Hipokrates powód do dumy dla naszej poradni a także motywacja do kontynuacji naszej misji i świadczenia usług medycznych na jak najwyższym poziomie.